Firma Profili

.

KARATAY HALI YIKAMA ; Konya'da halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye ve perde yıkama hizmetleri vermektedir.


Bilgisayarlı otomatik makinelerde dört mevsim, Yaz – Kış halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Günümüzde hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojiye ayak uyduran firmamız da yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de son sistem bilgisayar programlı tam otomatik makinelerde halılarınızı yıkıyoruz.


Firmamız personelin eğitimine de önem vermektedir. Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.


Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermekteyiz. Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin.


Halı yıkama hizmetinin yanı sıra, koltuk yıkama ve stor perde yıkama gibi hizmetleri de Reyyan Halı Yıkama farkıyla alabilmeniz mümkündür. Eğer temizlik ve titizlik konusunda hassas biriyseniz, tüm yıkama işlerinizi firmamıza teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin önemi göz önünde bulundurularak, işleriniz en iyi şekilde yapılıp, size teslim edilecektir.


Bir firmanın en çok önem vermesi gereken şeylerden birisi olan müşteri memnuniyeti, Reyyan Halı yıkama için ilk sıralarda gelen konulardan birisidir. Müşteri memnuniyeti de yapılan işe verilen önemden ve güler yüzden geçmektedir.


Müşteri memnuniyetinde önemsenen en önemli konulardan birisi, halılarınızın en hızlı şekilde size teslimatının gerçekleşmesi konusudur. Halılarınızı evinizden alıp, temizlik işlemi bittikten sonra yine evinize bırakılır.


Siz siparişinizi telefonla ya da internet üzerinden verdikten sonra, istediğiniz zaman halılarınız alınmaya gelinir. Zamanını siz belirleyebilirsiniz. Evinizden alınan halılarınız tesisimize getirilir ve burada yıkama işlemi yapılır. Yıkama işlemi sonrasında halılarınız yeni gibi paketlenir ve yeniden evinize teslim edilir.


.

.

KARATAY   Halı Yıkama Tüm Hakları Saklıdır.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Tel : 0 332 233 31 33
Gsm : 0 507 707 09 47
Gsm : 0 536 763 20 30