.

Garantili Halı, Yorgan, Battaniye ve Perde Yıkama, Beğenmezseniz Tekrar Yıkamayı Garanti Ediyoruz......

Halı Kilim ve Yolluk Yıkama
Yün ve Elyaf Yorgan Yıkama
Stor ve Zebra Perde Yıkama

.

Evde Koltuk ve Kanepe Yıkama
Evde Yatak Temizleme
Yün ve Pike Battaniye Yıkama


■ Halılar yıkamaya girmeden önce toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Yıkama ve durulamadan sonra, sıkma işlemine geçilir. Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın asma alanlarına götürülerek kurumaya bırakılmaktadır. Akabinde, son kez kontrol edilerek tek tek paketlenir.

■ Yorganlar ve Battaniyeler büyük tip çamaşır makinelerinde yıkanmaktadır. Battaniyelerin yıkanması çok titizlik ve profesyonellik ister. Yorganlarda leke varsa onlar belirlenir. Lekelerin çıkarılması için hijyenik materyaller kullanılır. Leke çıkarma işleminin ardından makinede yıkanarak temizlenir. Yorgan yıkama da bir ikinci konuda yıkanmış olan yün yorganların kurutulması işlemidir. Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem bile olsa ilerde büyük sorunlara yol açabilmektedir.

■ Perdelerin temizliği son derece zor ve hassastır. Stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler ve jaluzi perde temizlikleri firmamız tarafından son sistem makinalarda özenle yıkanmaktadır.Perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır. Stor perde ve zebra perdeler hiç bir şekilde sıkma işlemine sokulmaz.

■ Koltuk, Kanepe, çekyat ve halılarınız öncelikle sanayi tipi makinamızla vakumlanarak tozlardan arındırılır. Ürünün kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir. Koltuk yıkama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek, hasasiyette hafifçe fırçalanır. Akabinde yıkama işlemine geçilir. Ürünün bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yıkama makinasıyla püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik olması sağlanır.

■ Yatak temizliğinde az miktarda su kullanılarak temizlik yapılır. Yatağınız temizlik işleminden sonra, sadece 3-4 saat içerisinde kurur. Kendi Yatağınızda uyumadan bir gece bir geçirmeniz gerekmez. Yataklarınız olduğu yerde yani yerinde yatak temizlemesini yaparız. Evde yıkama firması olarak başka hiçbir kimsenin firmanın ulaşamadığı üstün sonuçlar elde ederiz.

.

KARATAY   Halı Yıkama Tüm Hakları Saklıdır.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Tel : 0 332 233 31 33
Gsm : 0 507 707 09 47
Gsm : 0 536 763 20 30