Battaniye Yıkama, Yün ve Pamuk Battaniye Yıkama

.

■ Battaniyeleriniz ücretsiz servisimiz ile istediğiniz adresten alıp, 2-3 gün içinde evlerinize temizlenmiş parfümlenmiş poşetlenmiş bir şekilde teslim etmekteyiz.

■ Battaniyeler büyük tip çamaşır makinelerinde yıkanmaktadır. Battaniyelerin yıkanması çok titizlik ve profesyonellik ister. Yün Battaniye veya diğer çeşit battaniyelerin yıkama işlemi çok daha farklıdır.

■ Battaniyelerde leke varsa onlar belirlenir. Lekelerin çıkarılması için hijyenik materyaller kullanılır. Leke çıkarma işleminin ardından makinede yıkanarak temizlenir.

■ Yorgan yıkama da bir ikinci konuda yıkanmış olan yün yorganların kurutulması işlemidir. Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem bile olsa ilerde büyük sorunlara yol açabilmektedir.

■ Profesyonel yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerinde makinalar hep aynı yöne doğru sıkma yaptıklarından herhangi bir deformasyon veya kırışma oluşmaz. Yorgan yıkama fabrikamızdan çıkan yorganlar tabiri caizse yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar.

KARATAY   Halı Yıkama Tüm Hakları Saklıdır.
Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri
Tel : 0 332 233 31 33
Gsm : 0 507 707 09 47
Gsm : 0 536 763 20 30

konya kilim yıkama, yolluk yıkama, pamuk yorgan yıkama, halı battaniye yorgan yıkama, meram halı yıkama, konya halı yıkama selçuklu, konya halı yıkama bosna, konyada halı yıkama, Konya battaniye ve yorgan yıkama, evde halı yıkama, evde koltuk yıkama, halı yıkama fabrikası konya, battaniye yorgan yıkama selçuklu meram halı yıkama fabrikası konya,halı yıkama firması firmaları, halı yıkama fiyatı fiyatları, Konya halı yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, konya stor perde ve zebra perde yıkama, halı yıkama ücretleri, konya halı yıkama fiyatları, yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yün yorgan yıkama,